понеділок, 22 серпня 2016 р.

Учителі української мови і літератури розпочали навчальний рік

22 серпня у відділі освіти, молоді та спорту Компаніївської райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів української мови і літератури загальноосвітніх шкіл району. Під якого обговорювалися актуальні питання щодо викладання предметів у 2016-2017 навчальному році. 
Завідувач районного методичного кабінету Тацієнко Світлана Ігорівна, голова районного методичного об'єднання вчителів української мови і літератури Недлінська Валентина Антонівна окреслили пріоритетні напрямки діяльності методичного формування, здійснено аналіз результатів державної підсумкової атестації та ЗНО з української мови і літератури. 
Учителі-філологи обговорили актуальні питання щодо особливостей викладання предметів. 
У практичній частині зацікавленість у педагогів викликав майстер-клас Бугайової Наталії Анатоліївни, учителя української мови і літератури Новопразького НВК Олександрійської районної ради Кіровоградської області, лауреата обласного етапу конкурсу «Учитель року -2015» у номінації «Українська мова та література» та переможеця обласного конкурсу методичних розробок «Ідемо на урок: 8 клас», з проблеми "Квести і проекти з використанням Інтернету на уроках української мови і літератури".
Учителі української мови і літератури Компаніївщини висловлюють щиру вдячність Наталії Анатоліївні за змістовний матеріал. 
Також обрано головою районного методичного об'єднання Панасюк Наталію Василівну, учителя Голубієвицької ЗШ І-ІІІ ступенів. Вітаємо!!!
Слова подяки висловлюємо досвідченому керівнику РМО Недлінській Валентині Антонівні!!!

2 коментарі: